360 Videolar, Sanal gerçeklik Oyunları, Sanal Gerçeklik Uygulamaları

En İyi Sanal Gerçeklik Uygulamalarını ve 360 Derece Videoları Nereden Bulurum?

Sanal gerçeklik teknolojisi ve 360 derece video yayıncılığı gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam ediyor.

Sanal Gerçeklik Dünyası olarak biz de sizler için eğitim, eğlence, haber gibi konularda yayın yapan en iyi sanal gerçeklik uygulaması , 360 video platformu, VRapp barındıran kaynakları sizler için listeledik “360 videoları nereden bulurum?” sorunuza cevap aradık.

En İyi 360 Video Platformu:  YOUTUBE

sanal gerçeklik uygulamaları

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube, sanal gerçeklik ve 360 video yayınında en büyük adres diyebiliriz. Youtube360’a buradan ulaşabilir, Youtube’daki 360 videoları da “360 video” diye aratarak bulabilirsiniz.. Bu arada biz de “kambersiz düğün olmaz” dedik Youtube’a Sanal Gerçeklik Dünyası olarak kanalımızı açtık, bekleriz,)

VR & 360 Film/Belgesel Kanalı:  WITH.IN

within vr

Within (Eski adıyla VRSE) ‘nin, belgesel yapımcılarının gözde sanal gerçeklik uygulamalarından biri olacağı söyleniyor. Android ve IOS cihazlarından ücretsiz olarak sanal gerçeklik gözlükleri ile uyumlu filmler, belgeseller, müzik ve 360 derece videoların bulunabileceği bir VRapp.

Ios için buradan,
Android için buradan,
Steam için buradan,
HTC Vive için buradan,
Oculus Rift için buradan,
PSVR için buradan indirebilirsiniz.

VR & 360 Haber Uygulaması: NYT VR

360 video uygulamaları

Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biri olan New York Times, haber yayınlama sistemini sanal gerçekliğe entegre ediyor. NYT VR sayesinde Dünya Ticaret Merkezi ve NASA araştırmalarını VR ile deneyimleyebilir en iyi 360 videoları izleyebilirsiniz.

Ios için buradan,
Anroid için buradan indirebilirsiniz.

VR & 360 Bilim Uygulaması:  INCELL VR

vrapp

Bilim ve deneylere meraklı kullanıcılar için oldukça uygun bir uygulama. IncellVr, insan hücreleri içerisinde 360 derece yolculuk yapmaya sağlarken, sanal gerçeklik ile anatominin keşfine dahil olabilirsiniz. Bu sanal gerçeklik uygulamasını indirmek isterseniz linkleri aşağıda.

Ios için buradan,
Android için buradan,
Steam için buradan indirebilirsiniz.

VR & 360 Video APP:  RYOT VR

vr uygulamaları

Huttington Post’un VR app’i olarak hizmet veren RYOT VR, dünya gündeminden haberlere farklı bir kaynaktan bakmak isteyen kullanıcılara uygun olarak gözüküyor. Sanal gerçeklik uygulamaları ve 360 video severler için önemli bir kaynak olma yolunda ilerliyor.

Android için buradan indirebilirsiniz.

Sanal gerçeklik ve 360 derece video uygulama kaynaklarından en iyi 5 tanesini sizler için listeledik. Tabii ki daha fazlasına da App Store ve Google Play Store‘dan “VR – Virtual Reality – AR – Augmented Reality – MR – Mixed Reality – Sanal Gerçeklik – 360 – 360 Video” gibi anahtar kelimeleri de aratarak ulaşabilirsiniz..

Ayrıca en iyi sanal gerçeklik uygulaması ve 360 videoları bulabileceğiniz listemizi de aşağıdaki butonları kullanarak arkadaşlarınla  paylaşabilirsin.

Son Haberler

www.SanalGerceklikDunyasi.com  
Copyright © 2015
ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir