360 Videolar

Boiler Room ile Konser Nerede? Sanal Gerçeklik Dünyasında Sen Orada

Canlı yayın partileri ile ün salmış Boiler Room efsanesi artık Sanal Gerçeklik Dünyasının yeni üyesi olarak 360 Video yayınına başlıyor

Sanal gerçeklik teknolojisi bizim de yazılarımızda her zaman altını çizerek belirttiğimiz gibi her geçen gün kat ve kat gelişerek hayatımıza etki edecek düzeyde yenilikleri önümüze sürmeye devam ediyor.

Sağlık, oyun, eğlence, bilgi gibi birçok alanda sistemleri değiştirecek yenilikleri ile kısa sürede adından çokça söz ettiren ve teknoloji evreninde adeta özgün bir gezegen oluşturan sanal gerçeklik dünyası, özellikle eğlence sektöründe hayal edilenleri hayata geçirerek çığır açmış durumda.

Dünya’da son yıllarda oldukça revaçta olan canlı yayın konser ve partileri ile ün salmış Boiler Room efsanesi artık sanal gerçeklik dünyasının yeni üyesi olarak bu teknolojiyle beraber sistemi değiştirecek bir yeniliği hayata geçiriyor.

Boiler Room 2010 yılının Mart ayında Londra merkezli kurulan ve Youtube üzerinden dünyada 100 farklı ülkede yapılan rave partileri canlı yayınlayan bir kuruluştur.

Boiler Room artık canlı yayınlarını 360 derece yapacak

Bu sayede rave partilerinin meraklıları ve konser severler bir nevi istedikleri organizasyonu oradaymış gibi takip edebilecekler.

Boiler Room’un hayata geçirdiği ve geliştirdiği yenilikle ilgili açıklamada bulunan kurucu Blaise Bellville “Terli bir rave partisinin nasıl olduğunu dünyaya tanıtacağız.” diyerek hedeflerinin ne kadar büyük olduğunun belirtmiş durumda.

Boiler Room 360 Videosu;

Boiler Room’un öncü olduğu bu yeniklikle beraber 360 derece olan canlı yayınları sanal gerçeklik gözlükleriyle oradaymış, partinin veya konserin adeta bir katılımcısıymış gibi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Siz de 360 Parti & Konser organizasyonlarında yer almak ve bunun için sınırsız bilet istiyorsanız önce sitemize buradan abone olun, sonra da bir sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olun..

Arkadaşlarınız bu yenilikten ilk sizin sayenizde haberdar olsun istiyorsanız da hemen şimdi paylaşın.

Son Haberler

www.SanalGerceklikDunyasi.com  
Copyright © 2015
ÖNCEKİ YAZISONRAKİ YAZI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir