sanalgerceklikdunyasi.com olarak, üyelerimize ve diğer ziyaretçilerimize sanal gerçeklik teknolojisiyle ilgili bütün merak edilenleri, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojilerindeki son gelişmeleri, dünyanın bu sektörlerdeki adımlarını ve haberlerini araştırmacı ve doğru bir şekilde aktarmamızın dışında, Türkiye’de sanal gerçeklik teknolojisi ve diğer teknoloji dallarında çeşitli fikir ve çalışmaları olan siz üyelerimize fikirlerinizi bizim sistemimiz üzerinden sunma ve çalışmalarınızda yardımcı olacak düzeni oluşturma fırsatı sağlıyoruz.

Tarafsız bir giyilebilir teknolojiler web sayfası olarak; deneyim, röportaj, ürün incelemesi ve eleştirilerimizle teknoloji camiasanın  reform edilmiş yeni bir dünyası olarak farklı ve gerçekci bakış açımızla en doğru bilgi ve hizmeti eğlenceli, samimi ve elimizden geldiği kadar sosyal olarak sizlere sunmayı hedefliyoruz.

En kısa sürede, en uygun fiyata, en mantıklı Sanal ve Artırılmış Gerçeklik ürünlerini de sizlere ulaştırmak da bir diğer misyonumuz.

Siz de bu dünyada yerinizi almayı unutmayın ve Üye olmak için buraya tıklayın.

sanalgerceklikdunyasi.com, özgür bir sosyal medya portalıdır. Kaynak gösterilerek ya da özgün olarak yayımlanmış haber ve içerikler için, yazarlar hiç bir şekilde mesul tutulamaz. Yazarların tüm hakları, Anayasanın 22. Maddesinde belirtilmiş olan haberleşme hürriyeti kapsamında koruma altındadır. Sitemizde bulunan bütün içerikleri kaynak gösterip dilediğiniz şekilde kullanabliirsiniz.